Lovci z Lovosic byli v Mostě uloveni

3. březen 2016 | 21:05
Házenkáři Mostu. Foto: archiv HK MostHázenkáři Mostu. Foto: archiv HK Most

Most - HK Baník Most přivítal v derby na své palubovce rivala z Lovosic před téměř 200 diváky. Potřebu bodovat v tomto zápase měly oba týmy a tak se hrála dobrá, rychlá házená z obou stran. Na začátku se týmy oťukávaly a tak v 5 minutě svítil stav 1:2 pro Lovosice. To však bylo jediné vedení hostů v tomto zápase.

Od stavu 2:2 po celý zbylý průběh zápasu vedl HK Baník Most o tři nebo čtyři branky. Brankaři obou týmů se překonávali a tak o poločas šli domácí do šaten klidnější s náskokem tří branek 15:12. Druhý poločas začal dvěma přesnými trefami Mostu a do 51. minuty se týmy střídaly ve střílení branek (21:17). Mezi 52 – 55. minutou se nám podařilo šňůrou třech branek konečně soupeři odskočit až na stav 24:17 a v klidu dohrát zápas. Konečný stav 25:21 pro domácí byl zasloužený.  Před domácím fantastickým publikem jsme tak odčinili smolnou venkovní porážku ze Zlína 21:22.

Zápas očima trenéra:

Na hru soupeře jsme se v posledních tréninkách připravovali. Jsem rád, že kluci především v obraně plnili základní pokyny a i přes drobné chyby se nám podařilo eliminovat Lovcům z Lovosic jejich úderné spojky. Bylo znát na klucích, že někteří si po zranění ještě příliš nevěří, ale jako trenéři jsme velmi rádi, že se nám konečně vyprázdnila marodka (v brzké době by se měl k týmu připojit i T. Jetenský). Individuálně bych chtěl dnes pochválit výkon obou brankářů a hru obrany. Své si především odvedli J.Schihor, J. Pour, K. Holubec a J. Hrošek. V útoku jsme měli problém s proměňováním křídel a tak bude třeba křídla lépe připravit na další zápasy. U soupeře bych chtěl vyzvednout výkon Jirky Gunla v bráně a Honzy Durčeka.

Sestava domácích: Balín D., Zmatlík D., Pour J.(7/1), Schichor J.(7/3), Hrošek J.(3), Podhora R.(2), Holubec K.(2),Lesař L., Trkovský J., Kubal J. a Jahn P. všichni po 1 brance, Slavík O., Harvan M. a Kašpárek J.

Autor: Vlastimil Kuliš

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře



Top zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.




SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516