Lovci z Lovosic byli v Mostě uloveni

3. březen 2016 | 21:05
Házenkáři Mostu. Foto: archiv HK MostHázenkáři Mostu. Foto: archiv HK Most

Most - HK Baník Most přivítal v derby na své palubovce rivala z Lovosic před téměř 200 diváky. Potřebu bodovat v tomto zápase měly oba týmy a tak se hrála dobrá, rychlá házená z obou stran. Na začátku se týmy oťukávaly a tak v 5 minutě svítil stav 1:2 pro Lovosice. To však bylo jediné vedení hostů v tomto zápase.

Od stavu 2:2 po celý zbylý průběh zápasu vedl HK Baník Most o tři nebo čtyři branky. Brankaři obou týmů se překonávali a tak o poločas šli domácí do šaten klidnější s náskokem tří branek 15:12. Druhý poločas začal dvěma přesnými trefami Mostu a do 51. minuty se týmy střídaly ve střílení branek (21:17). Mezi 52 – 55. minutou se nám podařilo šňůrou třech branek konečně soupeři odskočit až na stav 24:17 a v klidu dohrát zápas. Konečný stav 25:21 pro domácí byl zasloužený.  Před domácím fantastickým publikem jsme tak odčinili smolnou venkovní porážku ze Zlína 21:22.

Zápas očima trenéra:

Na hru soupeře jsme se v posledních tréninkách připravovali. Jsem rád, že kluci především v obraně plnili základní pokyny a i přes drobné chyby se nám podařilo eliminovat Lovcům z Lovosic jejich úderné spojky. Bylo znát na klucích, že někteří si po zranění ještě příliš nevěří, ale jako trenéři jsme velmi rádi, že se nám konečně vyprázdnila marodka (v brzké době by se měl k týmu připojit i T. Jetenský). Individuálně bych chtěl dnes pochválit výkon obou brankářů a hru obrany. Své si především odvedli J.Schihor, J. Pour, K. Holubec a J. Hrošek. V útoku jsme měli problém s proměňováním křídel a tak bude třeba křídla lépe připravit na další zápasy. U soupeře bych chtěl vyzvednout výkon Jirky Gunla v bráně a Honzy Durčeka.

Sestava domácích: Balín D., Zmatlík D., Pour J.(7/1), Schichor J.(7/3), Hrošek J.(3), Podhora R.(2), Holubec K.(2), Lesař L., Trkovský J., Kubal J. a Jahn P. všichni po 1 brance, Slavík O., Harvan M. a Kašpárek J.

Autor: Vlastimil Kuliš

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.czNovinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516