Lovci z Lovosic byli v Mostě uloveni

3. březen 2016 | 21:05
Házenkáři Mostu. Foto: archiv HK MostHázenkáři Mostu. Foto: archiv HK Most

Most - HK Baník Most přivítal v derby na své palubovce rivala z Lovosic před téměř 200 diváky. Potřebu bodovat v tomto zápase měly oba týmy a tak se hrála dobrá, rychlá házená z obou stran. Na začátku se týmy oťukávaly a tak v 5 minutě svítil stav 1:2 pro Lovosice. To však bylo jediné vedení hostů v tomto zápase.

Od stavu 2:2 po celý zbylý průběh zápasu vedl HK Baník Most o tři nebo čtyři branky. Brankaři obou týmů se překonávali a tak o poločas šli domácí do šaten klidnější s náskokem tří branek 15:12. Druhý poločas začal dvěma přesnými trefami Mostu a do 51. minuty se týmy střídaly ve střílení branek (21:17). Mezi 52 – 55. minutou se nám podařilo šňůrou třech branek konečně soupeři odskočit až na stav 24:17 a v klidu dohrát zápas. Konečný stav 25:21 pro domácí byl zasloužený.  Před domácím fantastickým publikem jsme tak odčinili smolnou venkovní porážku ze Zlína 21:22.

Zápas očima trenéra:

Na hru soupeře jsme se v posledních tréninkách připravovali. Jsem rád, že kluci především v obraně plnili základní pokyny a i přes drobné chyby se nám podařilo eliminovat Lovcům z Lovosic jejich úderné spojky. Bylo znát na klucích, že někteří si po zranění ještě příliš nevěří, ale jako trenéři jsme velmi rádi, že se nám konečně vyprázdnila marodka (v brzké době by se měl k týmu připojit i T. Jetenský). Individuálně bych chtěl dnes pochválit výkon obou brankářů a hru obrany. Své si především odvedli J.Schihor, J. Pour, K. Holubec a J. Hrošek. V útoku jsme měli problém s proměňováním křídel a tak bude třeba křídla lépe připravit na další zápasy. U soupeře bych chtěl vyzvednout výkon Jirky Gunla v bráně a Honzy Durčeka.

Sestava domácích: Balín D., Zmatlík D., Pour J.(7/1), Schichor J.(7/3), Hrošek J.(3), Podhora R.(2), Holubec K.(2),Lesař L., Trkovský J., Kubal J. a Jahn P. všichni po 1 brance, Slavík O., Harvan M. a Kašpárek J.

Autor: Vlastimil Kuliš

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516