Litvínovská městská policie zářila na Dni záchranářů v Poděbradech

15. červenec 2014 | 13:58
Litvínovská městská policie na akci v Poděbradech Foto: Městská policie LitvínovLitvínovská městská policie na akci v Poděbradech Foto: Městská policie Litvínov

Litvínov/Poděbrady - Litvínovská městská policie se se svou mobilní služebnou, psovody, a motohlídkami zúčastnila Dne záchranářů v Poděbradech.

Stala se nejvzdálenějším hostem, který svou techniku v Poděbradech předváděl. O ukázky naší práce a techniky byl v Poděbradech veliký zájem.

O akci informoval velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban s tím, že lidé chodili, prohlíželi, ptali se po celou dobu naší účasti, chválil průběh akce, na které byli litvínovští strážníci hosty, zástupce velitele Městské policie Litvínov Karel Šefl. Na prestižní akci, které se zúčastnili také Policie ČR, vězeňská služba, hasiči, záchranná zdravotní služba, horská služba a městské policie, pozval litvínovské strážníky velitel Městské policie Poděbrady Miloš Dlabal, doplnil Urban.

Jako hosté se akce zúčastnili také vysocí představitelé záchranných složek a členové vlády.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516