Litvínov pustil Petera Jánského, Mostu pomůže Tomáš Divíšek

29. červenec 2016 | 10:21
Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC MostHokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most

Most - Hokejisty Litvínova opustil útočník Peter Jánský, který léta patřil k osobnostem týmu. Pro novou sezónu ale "Chemici" neprodloužili zkušenému forvardovi smlouvu. Naopak sousední Most dotáhl příchod Tomáše Divíška, který by měl Most vytáhnout do vyšších pater WSM Ligy.

"V poslední sezóně jsem byl hodně zraněný, měl zlomenou nohu a utržené rameno, takže jsem ani nečekal nabídku z extraligy," svěřil se Peter Jánský po svém konci v Litvínově.

Jánský nakonec zamířil do prvoligového Kladna. "Volal mi Pavel Patera a měl velký zájem na mém příchodu do Kladna. Na nabídku jsem kývnul, i když nebylo snadné opustit Litvínov, kde jsem hrál dlouho a vyhráli jsme tam titul v roce 2015," prozradil Jánský.

Nyní nejvyšší soutěž Jánský opouští a bude bojovat ve WSM Lize. "Tým bychom měli mít silný a pomýšlet na postup do extraligy. Ale uvidíme, jak to bude vypadat na ledě," dodal Jánský.

Zvučnou posilu naopak přivítal prvoligový Most. Jeho řady rozšířil zkušený útočník Tomáš Divíšek. Ten naposledy hrával v třetiligovém německém Weidenu.

"Vracím se domů, v Mostě mám rodinné zázemí. Už jsem tu několikrát začínal sezónu a pak odešel, tentokrát bych chtěl zůstat v Mostě déle. Snad se nám na ledě bude dařit a Most už nebude hrát jen o holou záchranu," nastínil Divíšek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516