Litvínov pustil Petera Jánského, Mostu pomůže Tomáš Divíšek

29. červenec 2016 | 10:21
Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC MostHokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most

Most - Hokejisty Litvínova opustil útočník Peter Jánský, který léta patřil k osobnostem týmu. Pro novou sezónu ale "Chemici" neprodloužili zkušenému forvardovi smlouvu. Naopak sousední Most dotáhl příchod Tomáše Divíška, který by měl Most vytáhnout do vyšších pater WSM Ligy.

"V poslední sezóně jsem byl hodně zraněný, měl zlomenou nohu a utržené rameno, takže jsem ani nečekal nabídku z extraligy," svěřil se Peter Jánský po svém konci v Litvínově.

Jánský nakonec zamířil do prvoligového Kladna. "Volal mi Pavel Patera a měl velký zájem na mém příchodu do Kladna. Na nabídku jsem kývnul, i když nebylo snadné opustit Litvínov, kde jsem hrál dlouho a vyhráli jsme tam titul v roce 2015," prozradil Jánský.

Nyní nejvyšší soutěž Jánský opouští a bude bojovat ve WSM Lize. "Tým bychom měli mít silný a pomýšlet na postup do extraligy. Ale uvidíme, jak to bude vypadat na ledě," dodal Jánský.

Zvučnou posilu naopak přivítal prvoligový Most. Jeho řady rozšířil zkušený útočník Tomáš Divíšek. Ten naposledy hrával v třetiligovém německém Weidenu.

"Vracím se domů, v Mostě mám rodinné zázemí. Už jsem tu několikrát začínal sezónu a pak odešel, tentokrát bych chtěl zůstat v Mostě déle. Snad se nám na ledě bude dařit a Most už nebude hrát jen o holou záchranu," nastínil Divíšek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516