Litvínov pustil Petera Jánského, Mostu pomůže Tomáš Divíšek

29. červenec 2016 | 10:21
Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC MostHokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most

Most - Hokejisty Litvínova opustil útočník Peter Jánský, který léta patřil k osobnostem týmu. Pro novou sezónu ale "Chemici" neprodloužili zkušenému forvardovi smlouvu. Naopak sousední Most dotáhl příchod Tomáše Divíška, který by měl Most vytáhnout do vyšších pater WSM Ligy.

"V poslední sezóně jsem byl hodně zraněný, měl zlomenou nohu a utržené rameno, takže jsem ani nečekal nabídku z extraligy," svěřil se Peter Jánský po svém konci v Litvínově.

Jánský nakonec zamířil do prvoligového Kladna. "Volal mi Pavel Patera a měl velký zájem na mém příchodu do Kladna. Na nabídku jsem kývnul, i když nebylo snadné opustit Litvínov, kde jsem hrál dlouho a vyhráli jsme tam titul v roce 2015," prozradil Jánský.

Nyní nejvyšší soutěž Jánský opouští a bude bojovat ve WSM Lize. "Tým bychom měli mít silný a pomýšlet na postup do extraligy. Ale uvidíme, jak to bude vypadat na ledě," dodal Jánský.

Zvučnou posilu naopak přivítal prvoligový Most. Jeho řady rozšířil zkušený útočník Tomáš Divíšek. Ten naposledy hrával v třetiligovém německém Weidenu.

"Vracím se domů, v Mostě mám rodinné zázemí. Už jsem tu několikrát začínal sezónu a pak odešel, tentokrát bych chtěl zůstat v Mostě déle. Snad se nám na ledě bude dařit a Most už nebude hrát jen o holou záchranu," nastínil Divíšek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516