Litvínov pustil Petera Jánského, Mostu pomůže Tomáš Divíšek

29. červenec 2016 | 10:21
Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC MostHokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most

Most - Hokejisty Litvínova opustil útočník Peter Jánský, který léta patřil k osobnostem týmu. Pro novou sezónu ale "Chemici" neprodloužili zkušenému forvardovi smlouvu. Naopak sousední Most dotáhl příchod Tomáše Divíška, který by měl Most vytáhnout do vyšších pater WSM Ligy.

"V poslední sezóně jsem byl hodně zraněný, měl zlomenou nohu a utržené rameno, takže jsem ani nečekal nabídku z extraligy," svěřil se Peter Jánský po svém konci v Litvínově.

Jánský nakonec zamířil do prvoligového Kladna. "Volal mi Pavel Patera a měl velký zájem na mém příchodu do Kladna. Na nabídku jsem kývnul, i když nebylo snadné opustit Litvínov, kde jsem hrál dlouho a vyhráli jsme tam titul v roce 2015," prozradil Jánský.

Nyní nejvyšší soutěž Jánský opouští a bude bojovat ve WSM Lize. "Tým bychom měli mít silný a pomýšlet na postup do extraligy. Ale uvidíme, jak to bude vypadat na ledě," dodal Jánský.

Zvučnou posilu naopak přivítal prvoligový Most. Jeho řady rozšířil zkušený útočník Tomáš Divíšek. Ten naposledy hrával v třetiligovém německém Weidenu.

"Vracím se domů, v Mostě mám rodinné zázemí. Už jsem tu několikrát začínal sezónu a pak odešel, tentokrát bych chtěl zůstat v Mostě déle. Snad se nám na ledě bude dařit a Most už nebude hrát jen o holou záchranu," nastínil Divíšek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516