Hokejový Most vstoupil do sezóny porážkou v Ústí

10. září 2015 | 12:08
Jiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.czJiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.cz

Ústí n/L. - Hokejisté HC Most zahájili nový ročník WSM ligy (dříve 1. hokejová liga) porážkou na ledě Ústí nad Labem v rámci severočeského derby. Mostečtí, kteří se budou chtít v lize zachránit, ale nehráli vůbec špatně a na jejich soupisce nalezneme řadu zajímavých jmen!

Most prohrál na ledě ústeckého Slovanu 1:3. Ještě po dvou třetinách držel remízový stav 1:1, padl až po chybách ve třetí třetině. Hokejisté Mostu ale podali na cizím ledě solidní výkon a vzhledem k posílené soupisce by jejich šance v soutěži neměly být nízké.

Na soupisce Mostu, litvínovské farmě, nalezneme známá hokejová jména: Jan Alinč, Vojtěch Kubinčák, Petr Přeučil, Kamil Černý, brankář Horák a litvínovští hráči Smolka, Baránek, Kokeš, Havelka a hlavně Jiří Zeman.

Ten patří litvínovské Vervě, ale začátek sezóny tráví v Mostě. "Jsem pořád hráč Litvínova a nyní dostávám herní prostor v Mostě. Jsem rád, že mohu hrát a nemusím jen někde trénovat," říká zkušený obránce, který už toho má za sebou opravdu hodně a eviduejeme ho z angažmá v Kladně, Ústí či Litvínově.

Právě v Ústí zažil úspěšné období a rád se na ústecký stadion vrátil. "V Ústí jsem strávil pět let a bylo to moc pěkné angažmá. Hned se mi vybavily určité momenty a z angažmá v Ústí převládá více těch dobrých. Rád na to vzpomínám. Ústí je nyní v jiné situaci než za mé doby. Je tu méně peněz, jsou tu jiní hráči. Ale proti nám odehráli kvalitní zápas a určitě své kvality ještě prokáží," věří Zeman.

A jak hodnotil zápas s Ústím, který jeho Most prohrál 1:3? "Byl to hodně vyrovnaný zápas. V první třetině mělo Ústí více ze hry, ve druhé jsme byli lepší my a ve třetí šlo o to, kdo udělá víc chyb a bohužel jsme je udělali my," uzavřel protřelý zadák.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516