Hokejový Most vstoupil do sezóny porážkou v Ústí

10. září 2015 | 12:08
Jiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.czJiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.cz

Ústí n/L. - Hokejisté HC Most zahájili nový ročník WSM ligy (dříve 1. hokejová liga) porážkou na ledě Ústí nad Labem v rámci severočeského derby. Mostečtí, kteří se budou chtít v lize zachránit, ale nehráli vůbec špatně a na jejich soupisce nalezneme řadu zajímavých jmen!

Most prohrál na ledě ústeckého Slovanu 1:3. Ještě po dvou třetinách držel remízový stav 1:1, padl až po chybách ve třetí třetině. Hokejisté Mostu ale podali na cizím ledě solidní výkon a vzhledem k posílené soupisce by jejich šance v soutěži neměly být nízké.

Na soupisce Mostu, litvínovské farmě, nalezneme známá hokejová jména: Jan Alinč, Vojtěch Kubinčák, Petr Přeučil, Kamil Černý, brankář Horák a litvínovští hráči Smolka, Baránek, Kokeš, Havelka a hlavně Jiří Zeman.

Ten patří litvínovské Vervě, ale začátek sezóny tráví v Mostě. "Jsem pořád hráč Litvínova a nyní dostávám herní prostor v Mostě. Jsem rád, že mohu hrát a nemusím jen někde trénovat," říká zkušený obránce, který už toho má za sebou opravdu hodně a eviduejeme ho z angažmá v Kladně, Ústí či Litvínově.

Právě v Ústí zažil úspěšné období a rád se na ústecký stadion vrátil. "V Ústí jsem strávil pět let a bylo to moc pěkné angažmá. Hned se mi vybavily určité momenty a z angažmá v Ústí převládá více těch dobrých. Rád na to vzpomínám. Ústí je nyní v jiné situaci než za mé doby. Je tu méně peněz, jsou tu jiní hráči. Ale proti nám odehráli kvalitní zápas a určitě své kvality ještě prokáží," věří Zeman.

A jak hodnotil zápas s Ústím, který jeho Most prohrál 1:3? "Byl to hodně vyrovnaný zápas. V první třetině mělo Ústí více ze hry, ve druhé jsme byli lepší my a ve třetí šlo o to, kdo udělá víc chyb a bohužel jsme je udělali my," uzavřel protřelý zadák.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516