Hokejisty Litvínova posílil norský zadák Daniel Sörvik

1. červen 2016 | 10:36
Hokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva LitvínovHokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva Litvínov

Litvínov - Hokejisté Litvínova nebyli dosud na hráčském trhu příliš aktivní, nyní ale oznámili příchod norského reprezentačního obránce Daniela Sörvika!

V případě Sörvika se jedná z pohledu Litvínova zatím jistě o nejzvučnější posilu v letním přestupovém období. Sörvik je účastníkem tří světových šampionátů a zimních olympijských her v Soči v roce 2014. Sörvik se účastnil MS v letech 2013, 2014 a 2015. Letos na šampionátu v Rusku chyběl vinou zranění.

Sörvik se dohodl s Litvínovem na roční smlouvě s opcí. Naposledy působil v druholigovém švýcarském Grasshoperu Küsnacht, ale rovněž naskočil i do čtyřech duelů Ligy Mistrů v dresu Curychu.

V Litvínově se jedná o druhou posilu, před Sörvikem klub již podepsal příchod Richarda Nejezchleba, který hrával na farmě NY Rangers. Uvažovalo se také o obránci Davidu Němečkovi z nižší zámořské soutěže, jeho přesun ale dosud neklapl.

Dále v klubu prodloužili smlouvu Martin Kokeš, Tomáš Pavelka, Viktor Hübl a naposledy Jiří Gula. Asistentem hlavního kouče Rulíka se stal Darek Stránský z mládeže Sparty Praha.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516