Hokejisty Litvínova posílil norský zadák Daniel Sörvik

1. červen 2016 | 10:36
Hokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva LitvínovHokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva Litvínov

Litvínov - Hokejisté Litvínova nebyli dosud na hráčském trhu příliš aktivní, nyní ale oznámili příchod norského reprezentačního obránce Daniela Sörvika!

V případě Sörvika se jedná z pohledu Litvínova zatím jistě o nejzvučnější posilu v letním přestupovém období. Sörvik je účastníkem tří světových šampionátů a zimních olympijských her v Soči v roce 2014. Sörvik se účastnil MS v letech 2013, 2014 a 2015. Letos na šampionátu v Rusku chyběl vinou zranění.

Sörvik se dohodl s Litvínovem na roční smlouvě s opcí. Naposledy působil v druholigovém švýcarském Grasshoperu Küsnacht, ale rovněž naskočil i do čtyřech duelů Ligy Mistrů v dresu Curychu.

V Litvínově se jedná o druhou posilu, před Sörvikem klub již podepsal příchod Richarda Nejezchleba, který hrával na farmě NY Rangers. Uvažovalo se také o obránci Davidu Němečkovi z nižší zámořské soutěže, jeho přesun ale dosud neklapl.

Dále v klubu prodloužili smlouvu Martin Kokeš, Tomáš Pavelka, Viktor Hübl a naposledy Jiří Gula. Asistentem hlavního kouče Rulíka se stal Darek Stránský z mládeže Sparty Praha.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516