Do Litvínova a Horního Jiřetína přijede ministr Richard Brabec

26. březen 2015 | 15:06
Richard Brabec. Foto: archiv MojeMostecko.czRichard Brabec. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Horní Jiřetín, Litvínov - Ministr životního prostředí (MŽP) Richard Brabec (ANO) zavítá do Litvínova Horního Jiřetína. Ten by měl být po případném prolomení limitů zbourán se zemí. Člen vlády zavítá i do velkolomu ČSA.

Richard Brabec se při návštěvě Ústeckého kraje setká se zástupci vedení měst Varnsdorf, Děčín, Litvínov a Chomutov. Hovořit s nimi bude např. o možnostech spolupráce s MŽP a Státním fondem životního prostředí ČR v oblasti dotací nebo o momentálně diskutované Aktualizaci Státní energetické koncepce ČR, kterou má v červnu 2015 opět projednat vláda.

V pátek 27. března 2015 odpoledne se setká s vedením města Litvínov, poté si prohlédne velkolom ČSA a zavítá na zámek Jezeří. Zde proběhne tiskový brífink.

Do regionu před několika dny zavítal i ministr průmyslu a obchodu (MPO) Jan Mládek (ČSSD), avšak přímo do Litvínova nepřijel, což kritizovala starostka města Kamila Bláhová (ANO).

Do Mostu plánuje výjezdní zasedání i vláda. Do města ji pozval primátor Mostu Jan Paparega (Severočeši Most).

ČTĚTE:  Ministr Jan Mládek zase míří na Mostecko. Do Litvínova nepřijede

Primátor Jan Paparega chce, aby vláda zasedala v Mostě

Měla být již dávno vytvořena strategie pro náš region, říká starostka Litvínova Kamila Bláhová

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516