Čtenářů SeveročeskýDeník.cz je více. Posilujeme na Mostecku, Ústecku i Litoměřicku

6. únor 2015 | 00:08
Homepage SeveročeskýDeník.czHomepage SeveročeskýDeník.cz

Leden 2015 byl nejúspěšnějším měsícem od spuštění zpravodajského serveru SeveročeskýDeník.cz. Ostrý provoz byl zahájen přesně před rokem. Stále více čtenářů si web vybírá jako hlavní zdroj informací z regionu Mostecka.

Zájem čtenářů o SeveročeskýDeník.cz roste. Server se zejména etabluje na Litoměřicku, Roudnicku, Mostecku a Ústecku. Pro tyto regiony byly spuštěny i lokální weby pod lokálními značkami. Díky tomu se zvyšuje povědomost o značce, roste počet pravidelných a vracejících se čtenářů, kteří na web přicházejí z lokální i hlavní homepage.

"Teší nás, že lidé z Litoměřicka chodí přímo na MojeLitoměřicko.cz. To samé lze říci o Roudnicku, kde lidé navštěvují MojePodřipsko.cz. Čtenáři z Mostecka si stále více zvykají na MojeMostecko.cz a Ústečané objevují, že MojeÚstecko.cz přináší unikátní články," říká Radek Pešout, šéfredaktor serveru a jednatel mediální skupiny MediaShow Group. "A samozřejmě je stále více čtenářů, pro které je hlavní přístup na web přes homepage SeveročeskýDeník.cz."

Regionální zpravodajský server informuje o dění v Ústeckém a Libereckém kraji, čtenáře má ze všech bývalých okresů. "Postupně se etablujeme v jednotlivých městech. Právě města jsou hlavní základnou, neboť cílíme na městského čtenáře," objasňuje Radek Pešout.

Úspěch SeveročeskýDeník.cz je na základě několika faktorů. Tím základním je původnost zpravodajství - investigativních článků. "To je alfa a omega úspěchu. Čtenáři vyžadují kvalitní informace, které jsou psány srozumitelnou formou," konstatuje Radek Pešout. "Tvorba obsahu je interní know how, které využívá všechny dostupné metody analýz a monitoringů."

Avšak jen analytické metody jako tvorba unikátního obsahu by nestačily. "Jsme silní v marketingu a PR. Umíme informaci dostat ke čtenáři, umíme propagovat značku a jasně čtenáři sdělit, v čem se lišíme oproti stávající konkurenci. SeveročeskýDeník.cz začal z absolutní nuly," připomíná Radek Pešout.

A jaký je vzkaz obchodním partnerům? "Pokud se rozhodnete spojit s námi váš byznys, uděláte jedno z nejlepších rozhodnutí. Není nejlepší reference než ukázka toho, že umíme zavádět nové produkty, budovat značku, získávat stálé čtenáře a vyvolat zájem - mluví se o nás," dodává šéfredaktor SeveročeskýDeník.cz.

A jak to vypadá na Facebooku? Stránka FB MojeMostecko.cz má přes 920 fanoušků.

ČTĚTE: Co je SeveročeskýDeník.cz?

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516