Baráž jsme museli zvládnout a povedlo se, oddechl si litvínovský trenér Rulík

26. duben 2016 | 13:37
Hokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva LitvínovHokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva Litvínov

Litvínov - Po loňském historickém titulu přišel strmý pád a hokejisté Vervy Litvínov museli zachraňovat extraligovou příslušnost v baráži. Tu ale nakonec s přehledem ovládli a v Tipsport extralize budou účinkovat i v příštím ročníku.

Do nové sezóny půjdou Litvínovští i s trenérem Radimem Rulíkem, jehož vedení klubu ve funkci podrželo, ačkoli po zpackané sezóně se nabízela otázka výměny. Litvínov bude hledat jen nového asistenta.

"V sezóně byly momenty, kdy jsem tušil, že může dojít ke změně na trenérském postu, ale generální manažer Robert Kysela a předseda představenstva Jiří Šlégr mě podrželi, za což jsem byl rád. Vedení také vědělo o okolnostech nepříjemné situace, zranění či poklesu formy," vyprávěl Rulík.

Litvínovu se v sezóně nevedlo. Ačkoli úspěšně účinkoval v Lize Mistrů, ani přes zlepšné výkony ve skupině play-out neodvrátil pád do baráže. Tu ale Verva zvládla s přehledem a v tabulce prolínací soutěže skončila první.

"Baráži jsme se bohužel nevyhnuli, rozhodl zápas v Pardubicích, který jsme ztratili dvě sekundy před koncem. V baráži se nám dařilo hlavně doma, což byl hlavní cíl a něco jsme chtěli přivézt z venku. Zápasy to byly náročné hlavně na psychiku. A ten klíčový s Karlovými Vary jsme zvládli, poté už jsme záchranu měli jistou," oddechl si kouč.

Nyní se Litvínov začne připravovat na novou sezónu, lze očekávat několik změn v sestavě. "Chtěli bychom mít dvě produktivní lajny. Zrušili jsme soustředění v Turecku. Kondiční příprava začne 16. května," dodal Rulík.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516